Apgyvendinimas

Sodyba „Vienkiemis“ – tai puiki vieta poilsiui šeimoms su vaikais, verslo klientams, turistų grupėms bei pavieniams lankytojams. Vasarą sodyboje galime pakviesti nakvynei net iki 90 žmonių.
Bet kuriuo metų laiku atvykstantiesiems „Vienkiemis“ siūlo puikius, moderniai įrengtus dviviečius numerius.
Jūsų privatumą bei ramybę saugos kiek atokiau ant Akmenos kranto esantys jaukūs, nendrių kepurėmis pasipuošę poilsio nameliai. Nakvodami čia, vakarais galėsite klausytis nuo upės atsklindančių lakštingalų giesmių, o rytą pasitikti žadinami pirmųjų aušros paukščių ar gaidžių giedojimo. Tik panorėkite, ir galėsite tarsi nuošaliame kaime išbėgti basomis į rasotą ryto žolę, pabraidyti po pievą, apžvelgti laukų tolius...
Svajojantiems naktį praleisti tarsi  dvare, tikrai suteiksime ir tokią progą – pakviesime jus į prabangius, romantišku stiliumi įrengtus kambarius. Pro kiekvieną langą čia atsiveria vis kitoks gamtovaizdis – tarsi vis naujas paveikslas įstabioje sodybą supančios žalumos mozaikoje.
Išskirtinis pasiūlymas – nakvynė autentiškoje 165-erių metų senumo klėtyje, kurioje įrengtas numeris su visais patogumais. Čia viskas jums primins praeities laikus – ir švelnus veriamų durų girgždesys, ir tikrų rąstų sienojai, ir siuvinėtos pagalvėlės, ir žibalinė lempa palubėje, ir margi takai per visą aslą, tarsi leidžiantys prisiminti, kaip ilgais žiemos vakarais matydavome mūsų močiutes juos mezgant... O ir greta įsikūręs senovės rakandų muziejus leis jums bent neilgam mintimis nusikelti į lietuviškojo kaimo praeitį.
Taigi nakvynę mūsų svečiai gali pasirinkti ne tik pagal savo poreikius, finansines galimybes, bet net ir pagal nuotaiką!

Sodyboje "Vienkiemis" yra:

Standartinis dvivietis 12
Apartamentai 4
Poilsio nameliai 9
Klėtis 1

* Atvykimas nuo  14oo  val.
* Išvykimas  iki    12
oo  val.

Vasaros metu sodyboje talpiname iki 90 žmonių.

 

Jūs visada laukiami sodyboje "Vienkiemis"

 

UAB ,,Sodyba ,,Vienkiemis", Vienkiemio g. 3, Padvarių k., Kretingos r., Lietuva; GPS koordinatės: 55.54.39 / 21.14.54;

tel: +370 445 78425; +370 685 69549;  +370 699 289 11
el. paštas: vienkiemis.sodyba@gmail.com; info.vienkiemis@gmail.com

Instagram

Sprendimas: Internetinių svetainių kūrimas