Pramogos

Svečiuojantis „Vienkiemyje“, laikas tirpste tirpsta tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia galima ne tik pasistiprinti gardžiu maistu, užsisakyti nakvynę, surengti įvairias šventes, bet ir puikiai ilsėtis – sodyboje gausu įvairiausių pramogų.

Mažieji lankytojai (o, tikėtina, kad suaugusieji – taip pat!) neįstengs praeiti pro gausybę medinių sūpuoklių, linguoklių, čiuožyklų, žaidimų aikštelių su skulptūromis, įrengtų visoje sodybos teritorijoje.

Būtinai pereikite upę linguojančiu „beždžionių“ tiltu ir kitapus pateksite į tikrą vaikų pasakų šalį – atsidursite tikrų tikriausiame „Nykštukų kaimelyje“. Čia galėsite ne tik žaisti, tačiau susipažinti ir su nykštukų gyvenimu: apsilankyti nykštukų namučiuose, medinėje jų miestelio bažnytėlėje, mokyklėlėje, nykštukų malūne ir net kepykloje! Kiekvieną savaitgalį (vasaros sezono metu) žavus klounas Bomas čia sukviečia vaikus išbandyti vikrumą ir laimėti daugybę prizų. „Vienkiemio“ svečius mielai kviečiame jaukiose sodybos erdvėse rengti dalykinius ar verslo susitikimus, seminarus, konferencijas. Specialiai tam skirtoje salėje galime pasiūlyti ne tik šiltą aplinką, tačiau ir visą būtiną įrangą bei organizuoti kavos pertraukėles.

Jūs visada laukiami sodyboje „Vienkiemis“.

Mini zoo

Mylintieji gyvūnus, neišvyks iš  sodybos, neužsukę į mini zoologijos sodą. Čia išvysite ne tik įprastus kaimiško kiemo „gyventojus“ – vištas, žąsis, antis ir povus.  Vaikai pamatys  alpakas,  lama, avis  bei mažus linksmus ožiukus ir triušiukus.

Vaikų žaidimo aikštelė