Maitinimas

Karčema

Užsukus į „Vienkiemio“ karčemą, svečių laukia tikras skrandžių išbandymas! Pagal senovinius žemaičių receptus karčemos gaspadinės gamina puikius patiekalus, stebinančius ne tik dydžiu, skonių subtilybėmis, bet ir negirdėtais neregėtais pavadinimais. Tik „Vienkiemio“ karčemoje ragausite žemaitiško „Šmakalo“, „Sėmeninės“, ar „Gaspadoriaus vaišių“, o desertui jūsų lauks „Šefo pasiūlymas“.

Kiekvienas svečias karčemoje sutinkamas mielai, o rinktis gali pagal pilvo ir piniginės dydį. Karčemos gaspadinės vienu ypu gali „priburti“ skaniausių „monų“ – kam iš bulviakasio derliaus, o kam iš europietiškos virtuvės gardumynų. Pasiilgę garuojančio žemaitiško patiekalo, galės gardžiuotis sočiais „Mėsininko išmislais“, o išrankiausiems šeimininkės pasiūlys gausybę salotų, paukštienos kepsnių, įvairių rūšių žuvies, užkepėlių, blynelių, širdį maloninančių saldumynų.

Svečiai kviečiami į „Vienkiemį“ ne tik pusryčių, dienos pietų ar vakarienės. Karčemoje priimami užsakymai banketams, furšetams, seminarams, šeimos šventėms, pobūviams. Karčemoje galima surengti pokylį iki 300 žmonių. Čia taip pat yra banketinė ir konferencijų salės, talpinančios 50 svečių. Įžengę į banketinę salę, papuoštą įstabiomis sienų freskomis su viduramžių medžioklės scenomis, nutapytomis pagal specialų užsakymą, lankytojai galės pasijusti patekę į išskirtinę bajorišką menę.

Apsilankiusieji „Vienkiemio“ karčemoje, netruks atvykti pasmaguriauti mūsų patiekalais vėl, ir vėl drauge pasikviesdami ir savo bičiulius – ne tik iš visos Lietuvos pakraščių, bet ir iš užsienio. „Vienkiemio“ šeimininkai džiaugiasi sulaukę gražių padėkų iš įvairių organizacijų ir įmonių už gerai organizuojamus renginius.

O mūsų lankytojams, kuriems taip pat norisi pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus, siūlome surengti pikniką ar vakarėlį… patiems! Vienu metu sodyboje švęsti bei linksmintis gali iki 500 žmonių.

Pasirūpinsime gera Jūsų nuotaika, skaniu maistu, maloniu aptarnavimu.

Lauko kavinė

Vasarą, kai „Vienkiemio“ pusėn suka ypač daug lankytojų, duris atveria ir dar viena lauko kavinė su terasomis,  ant Akmenos upės kranto, kur šiaudinių stogų paunksmėje galima pasimėgauti jau pamėgtais valgiais bei gėrimais ir meniu naujovėmis. Tad mūsų sodyboje alkanas neliks nė vienas!