Pirtys

Rusiška pirtis su jacuzzi

Salėje talpiname  iki 25 asm., tinka įvairioms šventėms, romantiškiems vakarėliams ir kitiems renginiams.

+ 8 dviviečiai kambariai.

 

Lietuviška, Turkiška pirtis su jacuzzi

Lietuviškoje turkiškoje pirtyje talpiname iki 15 žmonių, yra  garinė pirtis, turkiška pirtis, jacuzzi, patalpa poilsiui, du persirengimo kambariai, du dušai ir WC. Šalia pirties yra pavėsinė ir lauko židinys.

Pirtis su baseinu

Pirtyje su baseinu talpiname iki 20 žmonių, yra garinė pirtis, baseinas, masažinės povandeninės srovės, kaskada, patalpa poilsiui, du persirengimo kambariai, du dušai ir WC.

Rąstinė pirtis su jacuzzi

Pasiilgote paprastumo ir autentikos? Tuomet kaip tik jums – Rąstinė pirtis ant upės kranto, kurioje besivanodami pajusite tikrą senojo lietuviško kaimo maudynių dvasią.

Rąstinėje pirtelėje ant upės kranto talpiname iki 30 žmonių, yra garinė pirtis, jacuzzi, salė su baru, du persirengimo kambariai, du dušai ir WC. Šalia pirties yra pavėsinė, šašlykinė.

Maistą  galima užsisakyti iš ,,Vienkiemio“ kavinės arba organizuotis patiems. Šioje pirtyje laukia atpalaiduojanti Rusiška pirtis su įspūdingo dydžio akmeniu, smagumėlis ant tokio akmens išsiplakti vantomis, neįkaistančiu net aukščiausioje temperatūroje,  taip pat rasite puikią jacuzzi su povandeninėmis masažuojančiomis srovėmis, atpalaiduojančią nuo kasdienės darbų ir rūpesčių rutinos.