Apie mus

Sodyba ,,Vienkiemis“ veiklą pradėjo ir pirmieji lankytojai priimti 1995 metais. Pirmiausia buvo atidaryta kavinė, 8 numeriai, dvi pirtys. Augant lankytojų srautui, pastatyta Karčema, dar dvi pirtys, 9 poilsio nameliai, atvežta ir perstatyta senovinė Klėtis ir kalvė iš etnografinio Jakštaičių kaimo. Klėčiai dabar skaičiuojama   ~ 195 metus.

Pro Kretingą tekančios Akmenos upės slėnyje įsikūrusi sodyba „Vienkiemis“ kviečia užsukti ne tik trumpam pavalgyti, tačiau ir ilgesniam laikui: papramogauti, apsižvalgyti, pailsėti ar atšvęsti įvairias šventes.

Mažiesiems siūloma iki valiai žaisti, suptis, šėlti žaidimų aikštelėse, susipažinti su „Nykštukų kaimeliu“. Tuo tarpu suaugusieji, pavargę,  nuo kasdienių darbų rutinos, gali pailsėti pirtyse, ar užsisakyti nakvynę poilsio nameliuose ant Akmenos upės kranto.

Keliautojai, traukiantys pajūrio link, kviečiami nepravažiuoti pro „Vienkiemį“.

Bet kuriuo metų laiku atvykstantiems svečiams „Vienkiemis“ garantuoja kokybišką aptarnavimą, jaukią aplinką, privatų bei ramų poilsį ir, žinoma, gardų maistą.

Taigi, jei norite geriausių atostogų ir įsimintinų įspūdžių toliau nuo miesto šurmulio, jūs visada laukiami sodyboje ,,Vienkiemis“.